|
|
| MOQ: | 500 |
| Prijs: | negotiate the price |
| Standaardverpakking: | cardboard |
| Leveringstermijn: | 10-15 |
| Betaalmethode: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Toeleveringskapaciteit: | 500000 |
| Productnaam | LED-verpakkingsdoos |
|---|---|
| Producttype | Speelgoedverpakkingsdoos |
| Primair Gebruik | Productverpakking |
| Maximale Belastbaarheid | 5 kg |
| Gewicht | 200 gram |
| Afmetingen | 30cm × 20cm × 10cm |
| Waterbestendig | Nee |
| Binnenlaag | Kraftpapier |
| Bedrijfstype | Fabriek |
| Ontwerp | Specifieke Klantvereiste |
|
|
| MOQ: | 500 |
| Prijs: | negotiate the price |
| Standaardverpakking: | cardboard |
| Leveringstermijn: | 10-15 |
| Betaalmethode: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Toeleveringskapaciteit: | 500000 |
| Productnaam | LED-verpakkingsdoos |
|---|---|
| Producttype | Speelgoedverpakkingsdoos |
| Primair Gebruik | Productverpakking |
| Maximale Belastbaarheid | 5 kg |
| Gewicht | 200 gram |
| Afmetingen | 30cm × 20cm × 10cm |
| Waterbestendig | Nee |
| Binnenlaag | Kraftpapier |
| Bedrijfstype | Fabriek |
| Ontwerp | Specifieke Klantvereiste |