| MOQ: | 500 |
| Prijs: | negotiate the price |
| Standaardverpakking: | cardboard |
| Leveringstermijn: | 10-15 |
| Betaalmethode: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Toeleveringskapaciteit: | 500000 |
| Productnaam | Speelgoedverpakking |
| Afmetingen | 30 cm × 20 cm × 10 cm |
| Gewicht | 200 Gram |
| Binnencoating | Kraftpapier |
| Gebruik | Productverpakking voor detailhandel |
| Maximaal laadvermogen | 5 kg |
| Ontwerpopties | Klantspecifieke vereisten |
| Bedrijfstype | Fabriek direct |
| MOQ: | 500 |
| Prijs: | negotiate the price |
| Standaardverpakking: | cardboard |
| Leveringstermijn: | 10-15 |
| Betaalmethode: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Toeleveringskapaciteit: | 500000 |
| Productnaam | Speelgoedverpakking |
| Afmetingen | 30 cm × 20 cm × 10 cm |
| Gewicht | 200 Gram |
| Binnencoating | Kraftpapier |
| Gebruik | Productverpakking voor detailhandel |
| Maximaal laadvermogen | 5 kg |
| Ontwerpopties | Klantspecifieke vereisten |
| Bedrijfstype | Fabriek direct |