| MOQ: | 500 |
| Prijs: | negotiate the price |
| Standaardverpakking: | cardboard |
| Leveringstermijn: | 10-15 |
| Betaalmethode: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Toeleveringskapaciteit: | 500000 |
| Producttype | Speelgoedverpakkingsdoos |
|---|---|
| Binnenlaag | Kraftpapier |
| Waterbestendig | Nee |
| Aangepaste bestellingen | Geaccepteerd |
| Maximale draagkracht | 5 kg |
| Afmetingen | 30 cm x 20 cm x 10 cm |
| Ontwerp | Specifieke vereisten van de klant |
| Primair gebruik | Productverpakking |
| Gebruik | Verpakking van winkelproducten |
| Bedrijfstype | Fabriek |
| MOQ: | 500 |
| Prijs: | negotiate the price |
| Standaardverpakking: | cardboard |
| Leveringstermijn: | 10-15 |
| Betaalmethode: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Toeleveringskapaciteit: | 500000 |
| Producttype | Speelgoedverpakkingsdoos |
|---|---|
| Binnenlaag | Kraftpapier |
| Waterbestendig | Nee |
| Aangepaste bestellingen | Geaccepteerd |
| Maximale draagkracht | 5 kg |
| Afmetingen | 30 cm x 20 cm x 10 cm |
| Ontwerp | Specifieke vereisten van de klant |
| Primair gebruik | Productverpakking |
| Gebruik | Verpakking van winkelproducten |
| Bedrijfstype | Fabriek |