| Adedi: | 500 |
| fiyat: | negotiate the price |
| Standart ambalaj: | cardboard |
| Teslim süresi: | 10-15 |
| Ödeme yöntemi: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Tedarik kapasitesi: | 500000 |
| Ürün Adı | Oyuncak Ambalaj Kutusu |
| Boyutlar | 30cm × 20cm × 10cm |
| Ağırlık | 200 Gram |
| İç Kaplama | Kraft Kağıt |
| Kullanım | Perakende Ürün Ambalajı |
| Maksimum Yük Kapasitesi | 5 kg |
| Tasarım Seçenekleri | Müşterinin Özel Gereksinimleri |
| Şirket Türü | Fabrika Doğrudan |
| Adedi: | 500 |
| fiyat: | negotiate the price |
| Standart ambalaj: | cardboard |
| Teslim süresi: | 10-15 |
| Ödeme yöntemi: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Tedarik kapasitesi: | 500000 |
| Ürün Adı | Oyuncak Ambalaj Kutusu |
| Boyutlar | 30cm × 20cm × 10cm |
| Ağırlık | 200 Gram |
| İç Kaplama | Kraft Kağıt |
| Kullanım | Perakende Ürün Ambalajı |
| Maksimum Yük Kapasitesi | 5 kg |
| Tasarım Seçenekleri | Müşterinin Özel Gereksinimleri |
| Şirket Türü | Fabrika Doğrudan |