|
|
| MOQ: | 500 |
| Prijs: | negotiate the price |
| Standaardverpakking: | cardboard |
| Leveringstermijn: | 10-15 |
| Betaalmethode: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Toeleveringskapaciteit: | 500000 |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | LED-lichtverpakking |
| Gewicht | 200 Gram |
| Producttype | Speelgoedverpakking |
| Gebruik | Productverpakking voor detailhandel |
| Waterbestendig | Nee |
| Binnencoating | Kraftpapier |
| Primair gebruik | Productverpakking |
| Afmetingen | 30 cm × 20 cm × 10 cm |
| Maximaal laadvermogen | 5 kg |
|
|
| MOQ: | 500 |
| Prijs: | negotiate the price |
| Standaardverpakking: | cardboard |
| Leveringstermijn: | 10-15 |
| Betaalmethode: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Toeleveringskapaciteit: | 500000 |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | LED-lichtverpakking |
| Gewicht | 200 Gram |
| Producttype | Speelgoedverpakking |
| Gebruik | Productverpakking voor detailhandel |
| Waterbestendig | Nee |
| Binnencoating | Kraftpapier |
| Primair gebruik | Productverpakking |
| Afmetingen | 30 cm × 20 cm × 10 cm |
| Maximaal laadvermogen | 5 kg |