|
|
| MOQ: | 500 |
| Cena £: | negotiate the price |
| standardowe opakowanie: | cardboard |
| Okres dostawy: | 10-15 |
| metoda płatności: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Wydajność dostaw: | 500000 |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Nazwa produktu | Pudełko do pakowania świateł LED |
| Waga | 200 gramów |
| Typ produktu | Pudełko do pakowania zabawek |
| Stosowanie | Opakowania produktów detalicznych |
| Odporny na wodę | NIE |
| Wewnętrzna powłoka | Papier Kraftowy |
| Podstawowe zastosowanie | Opakowanie produktu |
| Wymiary | 30 cm × 20 cm × 10 cm |
| Maksymalna ładowność | 5 kg |
|
|
| MOQ: | 500 |
| Cena £: | negotiate the price |
| standardowe opakowanie: | cardboard |
| Okres dostawy: | 10-15 |
| metoda płatności: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Wydajność dostaw: | 500000 |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Nazwa produktu | Pudełko do pakowania świateł LED |
| Waga | 200 gramów |
| Typ produktu | Pudełko do pakowania zabawek |
| Stosowanie | Opakowania produktów detalicznych |
| Odporny na wodę | NIE |
| Wewnętrzna powłoka | Papier Kraftowy |
| Podstawowe zastosowanie | Opakowanie produktu |
| Wymiary | 30 cm × 20 cm × 10 cm |
| Maksymalna ładowność | 5 kg |