| MOQ: | 500 |
| Prijs: | negotiate the price |
| Standaardverpakking: | cardboard |
| Leveringstermijn: | 10-15 |
| Betaalmethode: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Toeleveringskapaciteit: | 500000 |
| Productnaam | LED-verpakkingsdoos |
| Aanbevolen bestellingen | Geaccepteerd |
| Hoofdgebruik | Verpakkingsdoos voor speelgoed |
| Inwendige bekleding | Kraftpapier |
| Gebruik | Verpakkingen voor detailhandel |
| Maximale laadcapaciteit | 5 kg |
| Waterbestendig | - Nee, niet echt. |
| Afmetingen | 30 cm × 20 cm × 10 cm |
| MOQ: | 500 |
| Prijs: | negotiate the price |
| Standaardverpakking: | cardboard |
| Leveringstermijn: | 10-15 |
| Betaalmethode: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Toeleveringskapaciteit: | 500000 |
| Productnaam | LED-verpakkingsdoos |
| Aanbevolen bestellingen | Geaccepteerd |
| Hoofdgebruik | Verpakkingsdoos voor speelgoed |
| Inwendige bekleding | Kraftpapier |
| Gebruik | Verpakkingen voor detailhandel |
| Maximale laadcapaciteit | 5 kg |
| Waterbestendig | - Nee, niet echt. |
| Afmetingen | 30 cm × 20 cm × 10 cm |