| MOQ: | 500 |
| Cena £: | negotiate the price |
| standardowe opakowanie: | cardboard |
| Okres dostawy: | 10-15 |
| metoda płatności: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Wydajność dostaw: | 500000 |
| Nazwa produktu | Pudełko do pakowania oświetlenia LED |
| Zamówienia niestandardowe | Akceptowane |
| Główne zastosowanie | Pudełko do pakowania zabawek |
| Powłoka wewnętrzna | Papier Kraft |
| Użycie | Pakowanie produktów detalicznych |
| Maksymalna nośność | 5 kg |
| Wodoodporny | Nie |
| Wymiary | 30 cm × 20 cm × 10 cm |
| MOQ: | 500 |
| Cena £: | negotiate the price |
| standardowe opakowanie: | cardboard |
| Okres dostawy: | 10-15 |
| metoda płatności: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Wydajność dostaw: | 500000 |
| Nazwa produktu | Pudełko do pakowania oświetlenia LED |
| Zamówienia niestandardowe | Akceptowane |
| Główne zastosowanie | Pudełko do pakowania zabawek |
| Powłoka wewnętrzna | Papier Kraft |
| Użycie | Pakowanie produktów detalicznych |
| Maksymalna nośność | 5 kg |
| Wodoodporny | Nie |
| Wymiary | 30 cm × 20 cm × 10 cm |