| MOQ: | 500 |
| Cena £: | negotiate the price |
| standardowe opakowanie: | cardboard |
| Okres dostawy: | 10-15 |
| metoda płatności: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Wydajność dostaw: | 500000 |
| Nazwa produktu | Pudełko opakowania światła LED |
| Użycie | Opakowania produktów detalicznych |
| Zamówienia na zamówienie | Akceptacja |
| Projekt | Specyficzne wymagania klienta |
| Powierzchnia wewnętrzna | Papier Kraft |
| Wymiary | 30 cm × 20 cm × 10 cm |
| Woda odporna | - Nie, nie. |
| Waga | 200 gramów |
| Maksymalna pojemność ładunkowa | 5 kg |
| MOQ: | 500 |
| Cena £: | negotiate the price |
| standardowe opakowanie: | cardboard |
| Okres dostawy: | 10-15 |
| metoda płatności: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Wydajność dostaw: | 500000 |
| Nazwa produktu | Pudełko opakowania światła LED |
| Użycie | Opakowania produktów detalicznych |
| Zamówienia na zamówienie | Akceptacja |
| Projekt | Specyficzne wymagania klienta |
| Powierzchnia wewnętrzna | Papier Kraft |
| Wymiary | 30 cm × 20 cm × 10 cm |
| Woda odporna | - Nie, nie. |
| Waga | 200 gramów |
| Maksymalna pojemność ładunkowa | 5 kg |