| MOQ: | 500 |
| Cena £: | negotiate the price |
| standardowe opakowanie: | White cardboard |
| Okres dostawy: | 10-15 |
| metoda płatności: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Wydajność dostaw: | 500000 |
| Nazwa produktu | Niestandardowy tag |
| Rodzaj ciągi | Struny bawełniane, nylonowe, elastyczne lub wstążkowe |
| Długość ciągi | Dostosowany (6 cali, 8 cali, itp.) |
| Gęstość | 250 g do 400 g |
| Wybór koloru | Całkowicie dostosowalne |
| Opcje kształtu | Kształty prostokątne, kołowe, owalne, wycięte |
| Zakończenie | Maty, błyszczący, powłoka UV, plamy UV |
| Drukowanie | O masie nieprzekraczającej 30 g/m2 |
| MOQ: | 500 |
| Cena £: | negotiate the price |
| standardowe opakowanie: | White cardboard |
| Okres dostawy: | 10-15 |
| metoda płatności: | T/T, Western Union, PayPal, etc. |
| Wydajność dostaw: | 500000 |
| Nazwa produktu | Niestandardowy tag |
| Rodzaj ciągi | Struny bawełniane, nylonowe, elastyczne lub wstążkowe |
| Długość ciągi | Dostosowany (6 cali, 8 cali, itp.) |
| Gęstość | 250 g do 400 g |
| Wybór koloru | Całkowicie dostosowalne |
| Opcje kształtu | Kształty prostokątne, kołowe, owalne, wycięte |
| Zakończenie | Maty, błyszczący, powłoka UV, plamy UV |
| Drukowanie | O masie nieprzekraczającej 30 g/m2 |